BÜYÜK BEDEN KADIN GİYİM MAĞAZASI

EmWork XXL 1990 yılında kadın dış giyim sektöründe faaliyete başlamıştır. Kısa zaman içerisinde sektör tecrübesini kaliteden ödün vermeyen üretim misyonu ile birleştirerek büyük beden kadın giyimde Türkiye'nin en büyük üreticileri arasındaki yerini almıştır. Kaliteyi kendisine görev edinmiş bir çalışma anlayışı altında, tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile sektördeki yerini güçlendirerek emin adımlarla ilerlemektedir.

30 YILI AŞKIN TECRÜBE İLE DÜNYA GENELİNDE BAŞARI

EmWork XXL 30 yılı aşkın süredir yer aldığı büyük beden giyim sektöründe bugün Türkiye genelinde 81 ilde 500'e yakın firma ile çalışmaktadır. Yalnızca yurtiçinde değil Avrupa, Kuzey Afrika, Rusya ve Arap ülkeleri başta olmak üzere pek çok farklı ülkeye yaptığı yüksek hacimli ihracat faaliyetleri ile dünya genelinde en sık tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Sizleri kaliteli, uzun ömürlü ve şık tasarımlı giyim ile buluşturan EmWork XXL, büyük beden dış giyimden tarz sahibi triko modellerine, ışıltınızı yansıtan büyük beden abiye çeşitlerinden şık ve sade çizgileri öne çıkaran günlük kombinlere kadar geniş ürün yelpazesi ile faaliyet göstermeye devam etmektedir.

SON TEKNOLOJİ İLE GÜNÜN MODASINA UYGUN ÜRETİM

EmWork XXL üretim aşamasından itibaren günün modasına uygun çizgileri kaliteli malzeme ile bir araya getirerek müşteri memnuniyetini birinci başarı kriteri olarak ele almaktadır. Her sezon yenilediği ürün yelpazesini son teknoloji üretim sistemi ile üst sınıf kalitede malzeme kullanarak ürettiği modern çizgiye sahip koleksiyonlarla oluşturmaktadır.

EmWork XXL, kataloğunda yer alan her ürünün üretim sürecinde kullanılan kumaşları kanserojen madde içermeyen, sağlıklı ve dayanıklı üst sınıf kumaşlar arasından titizlikle seçmektedir. Markanın yalnızca tarzınızı değil sağlığınızı da öncelik haline getirerek yaptığı üretimlerde viskon ve pamuk bileşenleri yüksek kumaşlar tercih edilmektedir. Kumaş seçiminden son detaylara kadar renk solması ve deformasyon gibi ürün ömrünü azaltabilecek tüm faktörler test edilmekte, sizlerin en kaliteli ve uzun ömürlü giyim modellerine sahip olmanız sağlanmaktadır.

EmWork XXL bu titizlikte ürettiği size özel dikilmiş kadar rahat ve yumuşak dokuya sahip giyim ürünlerini herkes için ulaşılabilir fiyatlar ile sizlerle buluşturmaya devam etmektedir.

SON MODA ÇİZGİLERE SAHİP ŞIK TASARIMLAR

Sahip olduğu modern tasarım çizgisi özellikle genç büyük beden giyimde günün modasını yansıtan kombinler ile buluşmanızı sağlamaktadır.

Değişmeyen tek şeyin değişim olduğunun bilinciyle kalitesini en üst düzeye çıkarabilmenin yolunun müşteri memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olup her sezon en yeni trendleri takip ederek üretime başlamaktadır. Şirket temel felsefesi olarak güvene dayalı kaliteli üretimle müşteri memnuniyetini buluşturmayı amaçlayan EmWork XXL memnun müşterilerinden aldığı heyecan ve şevkle başarı yoluna devam etmektedir.

Giyimde asıl olanın sizin ışığınız olduğunun farkında olan EmWork XXL Ankara'da Dikmen ve Balgat bölgelerinde yer alan şubelerinde faaliyet göstermeye devam etmektedir. Dünyanın neresinde olursanız olun kaliteli büyük beden giyim ürünlerine uygun fiyatla ulaşabilmeniz için www.emworkxxl.com internet sitesi üzerinde sizleri en moda büyük beden kadın giyim ürünleri ile buluşturmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR